7.9 C
Pristina
E enjte, 26 Nëntor, 2020
Home BIZZI Dua Lipa vjen provokuese duke mbajtur gjoksin me duar

Dua Lipa vjen provokuese duke mbajtur gjoksin me duar

Dua ka ndarë një fotografi në llogarinë e Instagramit.

Këngëtarja shqiptare së fundi ndau një imazh me ndjekësit, ku shfaqet e veshur me pak rroba.

Dua Lipa di si ti provokojë ndjekësit e saj, duke lënë ata me sy të ngjitur drejt llogarisë së Instagramit.

https://www.instagram.com/p/CHnHB9sMS7-/?utm_source=ig_embed

Ajo çka ra më shumë në sy ishte barku i tonifikuar nga ushtrimet e palestrës dhe bukuria e artistes.

Në këtë publikim, Dua mori pëlqime dhe komente nga fansat dhe nga mjaft shumë kolegë të saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPULLARIZUARA

Pas rrokullisjes me traktor vdes një 48-vjeçar në Potok të Podujevës

Një 48-vjeçar ka vdekur në fshatin Potok të Podujevës. Kjo si pasojë e një aksidenti me traktor.

Osmani mban takim virtual me Ambasadorin amerikan Philip Kosnett

Në vazhdën e takimeve të rregullta, sot ushtruesja e Detyrës së Presidentes, njëherit Kryetare e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka biseduar...

Cikalleshi dyfishon epërsinë

Sulmuesi Sokol Cikalleshi, ka shënuar edhe golin e dytë për Shqipërinë. Cikalleshi realizoi nga pika e bardhë në minutën...

Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit që kërcënoi nënën me sëpatë

Gjykata Themelore në Prizren, Departamenti i Përgjithshëm, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Prizrenit, për caktimin e masës një muaj paraburgim...

KOMENTET E FUNDIT