7.9 C
Pristina
E enjte, 26 Nëntor, 2020
Home LIFESTYLE Eksperti zbulon arsye “shqetësuese” pse gratë nuk duan marrëdhënie intime

Eksperti zbulon arsye “shqetësuese” pse gratë nuk duan marrëdhënie intime

Ekspertja e seksit Nadia Bokody nga Sydney, ka zbuluar arsyen “shqetësuese” për shkak të së cilës femrat nuk e duan seksin. A pajtoheni ju me konstatimin e saj?

Nadia thotë që shumica e femrave për këtë arsye nuk dëshiron të ketë marrëdhënie intime me mashkullin.

Shkrimtarja dhe ekspertja e seksit, e cila ka më shumë se 59.000 ndjekës në Instagram, komentoi karrierën e saj si kolumniste, si dhe të gjitha komentet dhe ofendimet që ka përjetuar që kur mori guximin të pranonte se i pëlqente seksi.

Nadia thotë që shumica e femrave ndrydhin seksualitetin e tyre, nga frika se si burrat do t’i trajtojnë ato – që çon deri te miti mbi libidonë femërore.

– Gjëja më e mirë që mund të bëni për të ngritur përsëri epshin tuaj është të praktikoni rregullisht masturbimin.

– Gratë mësohen të shtypin këtë anë të vetvetes. Dhe disa prej nesh bëhen aq të mira në ngufatjen e dëshirës sonë, sa që në fund arrijmë ta shuajmë – shpjegon ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPULLARIZUARA

Pas rrokullisjes me traktor vdes një 48-vjeçar në Potok të Podujevës

Një 48-vjeçar ka vdekur në fshatin Potok të Podujevës. Kjo si pasojë e një aksidenti me traktor.

Osmani mban takim virtual me Ambasadorin amerikan Philip Kosnett

Në vazhdën e takimeve të rregullta, sot ushtruesja e Detyrës së Presidentes, njëherit Kryetare e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka biseduar...

Cikalleshi dyfishon epërsinë

Sulmuesi Sokol Cikalleshi, ka shënuar edhe golin e dytë për Shqipërinë. Cikalleshi realizoi nga pika e bardhë në minutën...

Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit që kërcënoi nënën me sëpatë

Gjykata Themelore në Prizren, Departamenti i Përgjithshëm, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Prizrenit, për caktimin e masës një muaj paraburgim...

KOMENTET E FUNDIT