7.9 C
Pristina
E enjte, 26 Nëntor, 2020
Home BIZZI Emily Ratajkowski zbulon më shumë se ç`duhet me foton në shtrat

Emily Ratajkowski zbulon më shumë se ç`duhet me foton në shtrat

Emily Ratajkowski ka sjellë pamje nga mëngjesi i saj.

Supermodelja, Emily Ratajkowski ka sjellë imazhe nga shtrati, duke treguar barkun e rrumbullakosur, por në sy bie më shumë pjesa intime e saj.

Ndërsa ajo së fundmi i ka shpeshtuar fotot ‘nudo’, pak më parë publikoi një foto në Instastory ku shihet e zhveshur në pjesën poshtme teksa ishte e shtrirë në shtrat.

Ajo pak kohë më parë bëri të ditur se ishte shtatzënë dhe bëri deklaratën shokuese se nuk do të merrnim vesh gjininë e fëmijës deri sa t`i mbushte 18 vjeç dhe të vendos vetë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPULLARIZUARA

Pas rrokullisjes me traktor vdes një 48-vjeçar në Potok të Podujevës

Një 48-vjeçar ka vdekur në fshatin Potok të Podujevës. Kjo si pasojë e një aksidenti me traktor.

Osmani mban takim virtual me Ambasadorin amerikan Philip Kosnett

Në vazhdën e takimeve të rregullta, sot ushtruesja e Detyrës së Presidentes, njëherit Kryetare e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka biseduar...

Cikalleshi dyfishon epërsinë

Sulmuesi Sokol Cikalleshi, ka shënuar edhe golin e dytë për Shqipërinë. Cikalleshi realizoi nga pika e bardhë në minutën...

Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit që kërcënoi nënën me sëpatë

Gjykata Themelore në Prizren, Departamenti i Përgjithshëm, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Prizrenit, për caktimin e masës një muaj paraburgim...

KOMENTET E FUNDIT