-2 C
Pristina
E enjte, 26 Nëntor, 2020
Home BIZZI Enca vë në pah gjoksin e bujshëm me veshjen e ngushtë

Enca vë në pah gjoksin e bujshëm me veshjen e ngushtë

Enca ka joshur ndjekësit e saj me postimin e fundit.

Këngëtarja e dashur nga shqiptarët por jo vetëm, Enca Haxhia, po vazhdon të marr vëmendjen me linjat e saj perfekte trupore.

Ndonëse dihet tashmë se në secilën paraqitje ajo vënë në pah të pasmet dhe gjoksin, duket se me këtë gjë ajo mban syte e ndjekësve të ngjitur pas profilit të saj në Instagram.

Enca me paraqitje të tilla arrin të jetë ndër femrat më të nxehta të showbizit.

Së fundmi ajo ka postuar në Instastory disa video ku shihet në xhirime të klipit “Mwah”, ndërsa ajo shkroi “Një vit për Mwah”.

Projekti muzikor i fundit nga Enca erdhi disa muaj më parë në bashkëpunim me Don Xhonin “Break down”, i cili u prit mjaft mirë nga fansat e tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPULLARIZUARA

Pas rrokullisjes me traktor vdes një 48-vjeçar në Potok të Podujevës

Një 48-vjeçar ka vdekur në fshatin Potok të Podujevës. Kjo si pasojë e një aksidenti me traktor.

Osmani mban takim virtual me Ambasadorin amerikan Philip Kosnett

Në vazhdën e takimeve të rregullta, sot ushtruesja e Detyrës së Presidentes, njëherit Kryetare e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka biseduar...

Cikalleshi dyfishon epërsinë

Sulmuesi Sokol Cikalleshi, ka shënuar edhe golin e dytë për Shqipërinë. Cikalleshi realizoi nga pika e bardhë në minutën...

Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit që kërcënoi nënën me sëpatë

Gjykata Themelore në Prizren, Departamenti i Përgjithshëm, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Prizrenit, për caktimin e masës një muaj paraburgim...

KOMENTET E FUNDIT