7.9 C
Pristina
E enjte, 26 Nëntor, 2020
Home LAJME Hoti bashkë me Bajramin shkojnë sot në BQK

Hoti bashkë me Bajramin shkojnë sot në BQK

Kreu i Qeverisë, Avdullah Hoti do të vizitojë sot BQK-në

Kështu është bërë e ditur përmes një komunikate për media nga Qeveria.

Në njoftim thuhet se së bashku me Hotin do të jetë edhe Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami.

Hoti dhe Bajrami do të shkojnë në BQK në ora 14:00.

“Kryeministri Avdullah Hoti bashkë me ministren e Financave, Hykmete Bajrami, vizitojnë Bankën Qendrore të Kosovës. VENDI: Ndërtesa e Bankës Qendrore të Kosovës KOHA: 14:00”, thuhet në njoftim

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPULLARIZUARA

Pas rrokullisjes me traktor vdes një 48-vjeçar në Potok të Podujevës

Një 48-vjeçar ka vdekur në fshatin Potok të Podujevës. Kjo si pasojë e një aksidenti me traktor.

Osmani mban takim virtual me Ambasadorin amerikan Philip Kosnett

Në vazhdën e takimeve të rregullta, sot ushtruesja e Detyrës së Presidentes, njëherit Kryetare e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka biseduar...

Cikalleshi dyfishon epërsinë

Sulmuesi Sokol Cikalleshi, ka shënuar edhe golin e dytë për Shqipërinë. Cikalleshi realizoi nga pika e bardhë në minutën...

Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit që kërcënoi nënën me sëpatë

Gjykata Themelore në Prizren, Departamenti i Përgjithshëm, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Prizrenit, për caktimin e masës një muaj paraburgim...

KOMENTET E FUNDIT