3 C
Pristina
E martë, 24 Nëntor, 2020
Home LAJME I mituri nga Prizreni shëtit lirshëm rrugëve me elektroshok e brisk në...

I mituri nga Prizreni shëtit lirshëm rrugëve me elektroshok e brisk në xhep

Policia e Kosovës gjatë së hënës në Prizren ka ndaluar një të mitur për veprën penale “armëmbajtje pa leje”.

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Prizren gjatë së hënës ka ndaluar një person të mitur, ku gjatë kontrollit i janë gjetur dhe konfiskuar një elektroshok, një brisk si dhe një armë lodër, shkruan lajmi.net.

Sipas njoftimit, pas intervistimit me urdhër të prokurorit kujdestar, rasti procedohet në procedurë të rregullt, ndërsa i dyshuari është liruar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPULLARIZUARA

Pas rrokullisjes me traktor vdes një 48-vjeçar në Potok të Podujevës

Një 48-vjeçar ka vdekur në fshatin Potok të Podujevës. Kjo si pasojë e një aksidenti me traktor.

Osmani mban takim virtual me Ambasadorin amerikan Philip Kosnett

Në vazhdën e takimeve të rregullta, sot ushtruesja e Detyrës së Presidentes, njëherit Kryetare e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka biseduar...

Cikalleshi dyfishon epërsinë

Sulmuesi Sokol Cikalleshi, ka shënuar edhe golin e dytë për Shqipërinë. Cikalleshi realizoi nga pika e bardhë në minutën...

Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit që kërcënoi nënën me sëpatë

Gjykata Themelore në Prizren, Departamenti i Përgjithshëm, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Prizrenit, për caktimin e masës një muaj paraburgim...

KOMENTET E FUNDIT