5.8 C
Pristina
E martë, 24 Nëntor, 2020
Home KRONIKË Melania “harron” Trump, fotografohet krah për krah me ushtarin

Melania “harron” Trump, fotografohet krah për krah me ushtarin

Melania Trump u fotografua krah për krah me një ushtarak dhe qëndroi larg presidentit gjatë ceremonisë së vendosjes së kurorave në Ditën e Veteranëve.

Zonja e parë u shoqërua nga një ushtarak, i cili mbante maskë në fytyrë, teksa shoqëronte Melanian gjatë vizitës në Varrezat Kombëtare të Arlington.

Ky ishte angazhimi i parë publik i Donald Trump që pas humbjes në zgjedhje. As Melania dhe as presidenti Donald Trump nuk kishin maska.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPULLARIZUARA

Pas rrokullisjes me traktor vdes një 48-vjeçar në Potok të Podujevës

Një 48-vjeçar ka vdekur në fshatin Potok të Podujevës. Kjo si pasojë e një aksidenti me traktor.

Osmani mban takim virtual me Ambasadorin amerikan Philip Kosnett

Në vazhdën e takimeve të rregullta, sot ushtruesja e Detyrës së Presidentes, njëherit Kryetare e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka biseduar...

Cikalleshi dyfishon epërsinë

Sulmuesi Sokol Cikalleshi, ka shënuar edhe golin e dytë për Shqipërinë. Cikalleshi realizoi nga pika e bardhë në minutën...

Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit që kërcënoi nënën me sëpatë

Gjykata Themelore në Prizren, Departamenti i Përgjithshëm, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Prizrenit, për caktimin e masës një muaj paraburgim...

KOMENTET E FUNDIT