-2 C
Pristina
E enjte, 26 Nëntor, 2020
Home SPORT Messi te PSG? Vjen reagimi i babait të tij

Messi te PSG? Vjen reagimi i babait të tij

Babai i Lionel Messit, Jorge Messi, ka reaguar ndaj spekulimeve të ESPN, se ai ka nisur bisedimet me PSG-në, për transferimin e gjashtë herë fituesit të Topit të Artë te kampionët e Francës.

Gjatë pasdites së të mërkurës, ESPN raportoi se babai i Lionel Messit ka filluar bisedimet me PSG që nga janari, për një transferim të argjentinasit në Ligue 1.

Por, i shpejtë dhe ashpër ka qenë reagimi i babait të Messit, Jorge.

Ai këto pretendime i ka cilësuar të rreme.

“Ndaloni të shpikni. Lajm i rremë”, thuhet në reagimin e babait të Messit.

E ardhmja e Messit te Barcelona vazhdon të diskutohet shumë, sidomos pas afatit të fundit kalimtar, kur 33 vjeçari kërkoi largimin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPULLARIZUARA

Pas rrokullisjes me traktor vdes një 48-vjeçar në Potok të Podujevës

Një 48-vjeçar ka vdekur në fshatin Potok të Podujevës. Kjo si pasojë e një aksidenti me traktor.

Osmani mban takim virtual me Ambasadorin amerikan Philip Kosnett

Në vazhdën e takimeve të rregullta, sot ushtruesja e Detyrës së Presidentes, njëherit Kryetare e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka biseduar...

Cikalleshi dyfishon epërsinë

Sulmuesi Sokol Cikalleshi, ka shënuar edhe golin e dytë për Shqipërinë. Cikalleshi realizoi nga pika e bardhë në minutën...

Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit që kërcënoi nënën me sëpatë

Gjykata Themelore në Prizren, Departamenti i Përgjithshëm, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Prizrenit, për caktimin e masës një muaj paraburgim...

KOMENTET E FUNDIT