5.8 C
Pristina
E martë, 24 Nëntor, 2020
Home LAJME Pejë: Në një shtëpi të pabanuar gjinden mbi 12 kg marihuanë

Pejë: Në një shtëpi të pabanuar gjinden mbi 12 kg marihuanë

Mbrëmë në Pejë policia ka marrë informatë se në një shtëpi të pabanuar ka substanca narkotike.

Gjatë kontrollit në shtëpi janë gjetur dhe konfiskuar 12 kg e 940.5gram substancë e dyshuar marihuanë.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se për momentin nuk ka ndonjë person të dyshuar dhe se rasti është duke u hetuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPULLARIZUARA

Pas rrokullisjes me traktor vdes një 48-vjeçar në Potok të Podujevës

Një 48-vjeçar ka vdekur në fshatin Potok të Podujevës. Kjo si pasojë e një aksidenti me traktor.

Osmani mban takim virtual me Ambasadorin amerikan Philip Kosnett

Në vazhdën e takimeve të rregullta, sot ushtruesja e Detyrës së Presidentes, njëherit Kryetare e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka biseduar...

Cikalleshi dyfishon epërsinë

Sulmuesi Sokol Cikalleshi, ka shënuar edhe golin e dytë për Shqipërinë. Cikalleshi realizoi nga pika e bardhë në minutën...

Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit që kërcënoi nënën me sëpatë

Gjykata Themelore në Prizren, Departamenti i Përgjithshëm, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Prizrenit, për caktimin e masës një muaj paraburgim...

KOMENTET E FUNDIT