-5 C
Pristina
E enjte, 26 Nëntor, 2020
Home SPORT Ronaldo s’është i interesuar të kthehet te United

Ronaldo s’është i interesuar të kthehet te United

Cristiano Ronaldo është i fokusuar plotësisht në përmbushjen e kontratës me Juventusin.

Kështu ylli portugez ka kurrfarë interesimi që të kthehet te Manchester United, raporton AS.

Është raportuar se Ronaldo është i joshur për t’u kthyer te Djajtë e Kuq, të cilët edhe kanë bërë përpjekje, por që tash thuhet se ai nuk e do këtë.

Njerëzit e afërt me ish yllin e Real Madridit kanë pohuar se ai do ta përfundojë kontratën me skuadrën nga Torino e cila skadon më 2022.

Vaksina kundër COVID-19 mund ta ndryshojë lojën në tregun e transferimeve dhe kështu që ai thuhet se mund ta shqyrtojë një kalim te Paris Saint-Germain më pastaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPULLARIZUARA

Pas rrokullisjes me traktor vdes një 48-vjeçar në Potok të Podujevës

Një 48-vjeçar ka vdekur në fshatin Potok të Podujevës. Kjo si pasojë e një aksidenti me traktor.

Osmani mban takim virtual me Ambasadorin amerikan Philip Kosnett

Në vazhdën e takimeve të rregullta, sot ushtruesja e Detyrës së Presidentes, njëherit Kryetare e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka biseduar...

Cikalleshi dyfishon epërsinë

Sulmuesi Sokol Cikalleshi, ka shënuar edhe golin e dytë për Shqipërinë. Cikalleshi realizoi nga pika e bardhë në minutën...

Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit që kërcënoi nënën me sëpatë

Gjykata Themelore në Prizren, Departamenti i Përgjithshëm, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Prizrenit, për caktimin e masës një muaj paraburgim...

KOMENTET E FUNDIT