4.7 C
Pristina
E martë, 24 Nëntor, 2020
Home LAJME Sulmojnë e fyejnë rëndë policët, arrestohen dy persona

Sulmojnë e fyejnë rëndë policët, arrestohen dy persona

Janë arrestuar dy qytetarë në Suharekë pasi që të njëjtit kanë fyer rëndë si dhe kanë sulmuar fizikisht dy zyrtarë policorë, raporton Gazeta Express.

“Suharekë 15.11.2020 21:20. Janë arrestuar dy të dyshuar m/k, pasi që të njëjtit kishin fyer rëndë pastaj sulmuar fizikisht dy zyrtarët policorë m/k, duke iu shkaktuar lëndime trupore”, është bërë e ditur në raportin 24-orësh të PK-së.

Sipas policisë me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar  në mbajtje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPULLARIZUARA

Pas rrokullisjes me traktor vdes një 48-vjeçar në Potok të Podujevës

Një 48-vjeçar ka vdekur në fshatin Potok të Podujevës. Kjo si pasojë e një aksidenti me traktor.

Osmani mban takim virtual me Ambasadorin amerikan Philip Kosnett

Në vazhdën e takimeve të rregullta, sot ushtruesja e Detyrës së Presidentes, njëherit Kryetare e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka biseduar...

Cikalleshi dyfishon epërsinë

Sulmuesi Sokol Cikalleshi, ka shënuar edhe golin e dytë për Shqipërinë. Cikalleshi realizoi nga pika e bardhë në minutën...

Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit që kërcënoi nënën me sëpatë

Gjykata Themelore në Prizren, Departamenti i Përgjithshëm, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Prizrenit, për caktimin e masës një muaj paraburgim...

KOMENTET E FUNDIT