4.7 C
Pristina
E martë, 24 Nëntor, 2020
Home KRONIKË Vdes këshilltari komunal i Istogut

Vdes këshilltari komunal i Istogut


Këshilltari komunal i Istogut Labinot Aliaj ka vdekur sot në orët e mëngjesit.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarë dhe miqtë të tij, të cilët shprehën ngushëllime për familjen e të ndjerit. Në mesin e tyre ishte edhe deputeti i AAK-së, Bekë Berisha.

Berisha përmes një postimi në Facebook tha se Labinoti ishte një djalë i mrekullueshëm.

“Lajm i hidhur ketë mëngjes , paska ndërruar jetë Labinot S Aliaj asambleist në komunën e Istogut
Një djalë i mrekullueshëm . Ngushëllime familjes farefisit dhe shokëve”, ka shkruar Berisha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPULLARIZUARA

Pas rrokullisjes me traktor vdes një 48-vjeçar në Potok të Podujevës

Një 48-vjeçar ka vdekur në fshatin Potok të Podujevës. Kjo si pasojë e një aksidenti me traktor.

Osmani mban takim virtual me Ambasadorin amerikan Philip Kosnett

Në vazhdën e takimeve të rregullta, sot ushtruesja e Detyrës së Presidentes, njëherit Kryetare e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka biseduar...

Cikalleshi dyfishon epërsinë

Sulmuesi Sokol Cikalleshi, ka shënuar edhe golin e dytë për Shqipërinë. Cikalleshi realizoi nga pika e bardhë në minutën...

Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit që kërcënoi nënën me sëpatë

Gjykata Themelore në Prizren, Departamenti i Përgjithshëm, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Prizrenit, për caktimin e masës një muaj paraburgim...

KOMENTET E FUNDIT