4.7 C
Pristina
E martë, 24 Nëntor, 2020
Home LIFESTYLE Xhensila Myrtezaj ndan foton e ëmbël me Ajkën: Bota shihet me sytë...

Xhensila Myrtezaj ndan foton e ëmbël me Ajkën: Bota shihet me sytë e tu

12:26 – 13.11.20gsh

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku u bënë prindër të një vajze dy vite më parë. Dyshja e dashur për publikun e pagëzuan vogëlushen me emrin Ajka. Pas lindjes së Ajkës, këngëaren e kemi parë shumë të rezervuar në rrjete sociale, e aq më pak të postonte ndonjë foto të vogëlushes.

Së fundmi, Xhensila ka zbuluar me anë të postimeve në ‘Instagram’ se ka nisur fundjavën krah vogëlushes së saj, Ajka me të cilën ka zgjedhur të shijojë bukuritë e natyrës dhe të gjitha ngjyrat e vjeshtës.

“Bota shihet me syt e tu”- ka shkruar Xhensila.
Pak kohë më parë, Xhensila bëri dhe një tatuazh të veçantë dedikuar së bijës, duke gdhendur shkronjat e emrit të saj në të dyja duart.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPULLARIZUARA

Pas rrokullisjes me traktor vdes një 48-vjeçar në Potok të Podujevës

Një 48-vjeçar ka vdekur në fshatin Potok të Podujevës. Kjo si pasojë e një aksidenti me traktor.

Osmani mban takim virtual me Ambasadorin amerikan Philip Kosnett

Në vazhdën e takimeve të rregullta, sot ushtruesja e Detyrës së Presidentes, njëherit Kryetare e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka biseduar...

Cikalleshi dyfishon epërsinë

Sulmuesi Sokol Cikalleshi, ka shënuar edhe golin e dytë për Shqipërinë. Cikalleshi realizoi nga pika e bardhë në minutën...

Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit që kërcënoi nënën me sëpatë

Gjykata Themelore në Prizren, Departamenti i Përgjithshëm, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Prizrenit, për caktimin e masës një muaj paraburgim...

KOMENTET E FUNDIT