3.8 C
Pristina
E enjte, 26 Nëntor, 2020
Home LIFESTYLE “Xhinset e gjyshit”, trendi më i fundit i veshjes për këtë vjeshtë

“Xhinset e gjyshit”, trendi më i fundit i veshjes për këtë vjeshtë

Gjyshërit tanë e dinë qartë se çfarë duhet veshur. Në fund të fundit, tendencat e tyre të dashura po rikthehen dita ditës. Nuk mund të hysh në Instagram, këto ditë pa e vërejtur një vajzë blogure/influencuese duke veshur xhinse e “gjyshit”.

Silueta xhindeve të gjyshit, u pa për herë të parë në një mënyrë të dukshme sezonin e kaluar, kur markat si Sandy Liang debutuan me një stil që është në thelb midis xhinseve “mami” dhe i xhindeve të gjera. Në thelb, kjo prerje xhins shpesh përmban detaje që mund të keni parë në xhinse të gjyshit tuaj, si një dorezë marango

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPULLARIZUARA

Pas rrokullisjes me traktor vdes një 48-vjeçar në Potok të Podujevës

Një 48-vjeçar ka vdekur në fshatin Potok të Podujevës. Kjo si pasojë e një aksidenti me traktor.

Osmani mban takim virtual me Ambasadorin amerikan Philip Kosnett

Në vazhdën e takimeve të rregullta, sot ushtruesja e Detyrës së Presidentes, njëherit Kryetare e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka biseduar...

Cikalleshi dyfishon epërsinë

Sulmuesi Sokol Cikalleshi, ka shënuar edhe golin e dytë për Shqipërinë. Cikalleshi realizoi nga pika e bardhë në minutën...

Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit që kërcënoi nënën me sëpatë

Gjykata Themelore në Prizren, Departamenti i Përgjithshëm, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Prizrenit, për caktimin e masës një muaj paraburgim...

KOMENTET E FUNDIT